Birebin.Com Yasal İddaa Sitesi

İddaanın yaygınlaşmasının ardından internet ortamında da sanal iddaa bayilerinin ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu çalışmaların ardından sanal ortamdaki iddaa bayilerinden bir tasnide Birebin olmuştur. Birebin.com adresi 2011 yılında iddaa severler ile tanışmıştır. Bu sanal iddaa bayisin göz attığınızda iddaa oyununu keyifle oynayacağınız bir ortam oluşturulmuştur. Açılan ana sayfa tasarımında çok fazla göz alıcı rengin olmayışı insana huzur ve güven vermektedir. Ana sayfa üzerindeki üst ana bannerın çok yukarıda kalması biraz farklı gibi gözükse de ikonların çok hızlı ve aktif çalışmaları oldukça başarılı tasarlanmıştır. Ana banner altında güncel haberlerin ve tanıtımların yapıldığı bölüm kullanıcıların beğenisi için her zaman güncel olarak sunulmaktadır.

Şayet sizde 18 yaşını doldurmuş iseniz birebin.com adresine gelerek üyeliğinizi yapabilirsiniz. Ana banner üzerinde sol tarafta bulunan hemen üye ol ikonunu tıklamanız halinde açılan kutucuklara size ait olan bilgilerinizi yazarak yeni üyeliğinizi yapabilirsiniz. Üyelik işleminin gerçekleşmesinden sonra yapacağınız para yatırma işleminden itibaren sizde birebin sitesi aracılığı ile oyunlarınızı evinizden ya da işyerinizden oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Birebin hali hazırda Garanti, Deniz Bank, Yapı Kredi Bankası, Akbank, Türkiye İş bankası, Halk Bank, TEB ve TC Ziraat Bankası aracılığı ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Tüm bu bankalar üzerinden internet bankacılığını kullanarak birebin.com sitesindeki kayıtlı üyeliğinize para gönderebilirsiniz ve çekebilirsiniz. İnternet bankacılığında ekstra hiçbir masraf alınmamaktadır. Aynı zamanda Cep bankacılığı, ATM veya Kartsız işlemle Garanti, Deniz Bank ve Türkiye İş Bankası üzerinden para yatırabilirsiniz. ATM veya Kartsız işlemle Akbank ve TEB bankalarından para gönderebilirsiniz. Yalnız Akbank ATM ve Kartsız işlemde 1,5 TL masraf almaktadır. TEB ise bu işlemlerde 1 TL masraf almaktadır. Bankaların yanı sıra Avea ve Turkcell sabit hatlarından mobil ödeme yöntemi ile birebin. com hesabınıza para yatırmanıza imkân sağlanmaktadır.

Yeni bir sanal iddaa bayisi olan birebin.com çok kısa sürede başarılı bir konum elde etmeyi başarmıştır. Ana banner üzerindeki iddaa simgesini gösteren ikonun üzerine gelmeniz halinde bahis yap dediğinizde öncelikli olarak oyun oynamaya müsait olan maçların listesini görebilirsiniz. Açılan bu sayfa da isterseniz size hitap eden oyunları ayırt etmenize olanak sağlanmıştır. Diyelim ki siz oyunlarınızda yalnızca ilk yarı oyunlarına yönelik tercihler yapmak isterseniz ilgili olan İY/ÇŞ ikonunu tercih etmeniz halinde ilk yarı sonucuna göre tüm müsabakalara verilen oranları görebilirsiniz. Aynı zamanda yine aynı sayfa üzerinde isterseniz burada lige göre ya da güne göre iddaa listesini görüntülemeniz mümkündür. Bu tercihlerinizi kendi kullanımınıza göre belirleyerek kafanızı başka oran ya da sonuçlarla bulandırmadan rahat bir oyun yapma imkânı birebin.com tarafından yapılmış olup oldukça beğeni toplamıştır.

Tüm bunların yanı sıra Yorum/Forum bölümünde maçlar ya da oyunlar hakkında konuşulanları takip ederek size yakın olan neticelerden faydalanabilirsiniz. Paylaşılan kuponları takip ederek size yakın olan tercihleri değerlendirmeye almanız sizin elinizde olan bir seçimdir. Hazır kuponlar bölümünde ise sizi bekleyen hazır kuponları görerek değerlendirmeye alabilirsiniz. Maç merkezi bölümünde ise takımların son kadrolarını ve saha dizilişlerini görmenizde mümkün olmaktadır. Bunun gibi birçok yeniliği getiren birebin yeni bir site olmasına rağmen oldukça başarılı bir kullanım imkânı sağladığı sanal iddaa bayisi olarak hayatımıza girmeyi başarmıştır.

Leave a comment